Erkeklerde Kozmetik Cerrahi – Her Şey Cinsiyete İyi Görünmek

0
1

Manikür, spa bakımları ve kuaför salonları gibi kozmetik cerrahi de genellikle kadınlar için bir kurum olarak görülmektedir. Fakat şimdi her zamankinden daha fazla erkek, estetik ameliyatın ve görünüşünü arttırmanın kesinlikle kadınsı bir alan olmadığını görüyor.

Estetik cerrahi hastalarının çoğunluğu hala kadın olmasına rağmen, erkekler giderek yüz gençleştirme, rinoplasti, çene büyütme, saç ekimi, liposuction ve karın yığınları gibi prosedürler talep ediyorlar.

Cilt –

Şu anda, erkekler arasında en popüler prosedürlerden bazıları, mikrodermabrazyon, lazer yenileme ve Botoks gibi yüz tedavileridir. Erkekler de yüz yara izi, renk değişikliği ve lekelere karşı kadınlar kadar hassastır. Bütün bunlar, her iki cinsiyette de güvensizliğe ve erken yaşlanmaya neden olabilir.

Mikrodermabrazyon ve lazer yenileme, çeşitli ten problemlerini ortadan kaldırabilirken, Botox derin yüz kırışıklıklarını ve ifade çizgilerini silmeye yardımcı olabilir. tedavi

cilt sorunlarının ortaya çıkması güven ve daha genç ve çekici bir görünüm sağlayabilir.

Yüz –

Düz bir burnu ve güçlü bir çenesi olan güçlü bir profilin çoğu zaman erkekliğin özü olduğu düşünülmektedir; ne yazık ki, bazı erkekler çok fazla burun ve çok az çeneyle doğmuş. Yaygın bir plastik cerrahi prosedürü, bir çene büyütme ile birlikte önceden oluşturulmuş bir burun işi veya rinoplastidir.

Bir burun işi, yalnızca aşırı şişkinlikleri tıraş etmek ve sarkık bir ucu kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda gerekirse burun geçişini düzleştirerek nefes almayı da iyileştirir. Çene büyütmeleri, çene altında küçük bir katı implantın bir kesik içine kaydırılmasını içerir. Bu iki kozmetik prosedür bir araya getirildiğinde, zayıf bir profili büyük ölçüde iyileştirebilir.

Saç –

Her zaman erkekte baskın olan tek estetik ameliyat saç ekimidir.

Saç dökülmesi birçok erkek için hassas bir konudur ve önlenmesi veya durdurulması için yapılacak çok şey yoktur. Geçmişte, saç ekim prosedürleri için yöntemler genellikle göze çarpıyordu ve doğal değildi. Eski, garip "fiş" tekniğini ortadan kaldıran yeni teknoloji ortaya çıkmıştır. Günümüzde saç greftleri hastanın saç derisinden alınmakta ve kel bölgelere yerleştirilmektedir. Hasat edilen saçlar saçsızlığa dayanıklı kalır ve doğal görünen yeni saçların çıkmasına izin verir.

Vücut –

Erkeklerin tercih ettiği diğer bir cerrahi ameliyat ise liposuction. Prosedürün çok yönlülüğü, egzersiz ve diyete dirençli alanları şekillendirmeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabilir.

Spor salonunda demir pompalamak için çok çalıştıysanız, ancak çenenizin altındaki ya da midsection çevresindeki ekstra sallanmayı sallayamazsanız, liposuction yağları kalıcı olarak azaltarak size sert ve yağsız bir vücut sağlar.

Erkeklerin arzu ettikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olabilecek birçok kozmetik cerrahi vardır. Yüz germe, karın birikintileri ve baldır implantları, mevcut diğer ameliyatlardan sadece birkaçıdır.

Kadınlar plastik cerrahlar için geleneksel hedef pazar olabilir, ancak seçmeli işlemlere girmeyi seçen erkeklerin yeni bir kabulü var. Güvenini arttırmak ve birinin görünümüyle gurur duymak sadece kadın cinsiyetiyle sınırlı değil.

Kozmetik iyileştirme ile ilgileniyorsanız mevcut çeşitli seçenekleri araştırın. İş yaptığını düşündüğünden veya düşündüğünü düşündüğünden daha fazla erkek olduğunu görebilirsin.Source by Abigail Aaronson