Göğüs Büyütme Maliyeti

0
5

Fiziksel olarak çekici olma arzusu, birçok kadını güvenli, sonuç odaklı, takip etmesi kolay ve makul fiyatlı çözümler aramaya itiyor. Uzun yıllar boyunca, cerrahi implantlar kadınların göğüslerini yeniden yapılandırmaları için mevcut olan tek seçenek idi. Ancak günümüzde araştırmadaki daha ileri gelişmelerle birlikte, kadınlar için göğüs büyütme hapları, kremler, pompalar ve Brava sistemi gibi cerrahi olmayan seçeneklerin birçoğu mevcuttur.

Meme büyütme işleminde cerrahi yöntem şu ana kadar mevcut olan alternatiflerin en pahalısıdır. Cerrahi bir implant ortalama 5000 ila 10.000 dolar arasında olabilir. Bu rakama konsültasyon ücretleri, ameliyat, ameliyathane maliyeti ve anestezi ile ilgili ek masraflar dahildir. Cerrahi implantların maliyeti, büyük ölçüde belirli bir bölgeye ve kalifiye plastik cerrahların mevcudiyetine bağlıdır.

Cerrahi olmayan veya doğal göğüs büyütme yöntemi nispeten ucuzdur. Göğüs büyütme haplarının çoğu markası, 6 aylık bir kurs süresince 200 ila 250 dolar arasında indirimli bir fiyatla satılmaktadır. Dört aylık tedarik yaklaşık olarak 150 ila 190 dolar arasında değişmektedir. Tek bir ilaç şişesi, bir aylık kullanım için ortalama 50 dolara mal olabilir. Meme büyütme hapları internet sitelerinde satılmaktadır.

Göğüs büyütme kremleri farklı miktarlarda bulunur. Kremin fiyatı, satılan kremanın kalitesine ve miktarına bağlı olarak birim başına 25 ila 75 dolar arasında değişmektedir.

Göğüs büyütme pompaları, birlikte verilen aksesuar sayısına bağlı olarak yaklaşık 250 ila 280 $ arasında fiyatlandırılır. Ayrıca 50 $ gibi düşük fiyatlı pompalar da mevcuttur. Göğüs büyütme kremleri ve hapları gibi, pompalar da internet siteleri üzerinden satılmaktadır.

ABD'de Brava sistemi hekim hizmetleri de dahil olmak üzere 2500 $ 'a fiyatlandırılmış 2 set kubbeyle birlikte sunuluyor. Brava Başlangıç ​​Sistemi (bir kubbe seti) yaklaşık 1300 dolar tutuyor. Brava Sistemi yetkili bir doktorla veya doğrudan şirketten temin edilebilir.

Hipnoz yoluyla meme büyütme destekleyicileri hipnoterapilerini 75 ila 100 dolar olan iki veya üç CDS derlemesinde pazarlarlar. Ayrıca, ücretsiz uluslararası havayolu ile birlikte verilen 20 ila 30 dolar arasında değişen tek CD derlemeleri de mevcuttur. Bazı web siteleri de MP3 indirme olanağı sunar. Ücreti 26 dolardır. Hipnoterapi CD'leri İnternet siteleri aracılığıyla satılmaktadır.Source by Eric Morris