Invisalign ve Yeni Ortodonti

0
8

Ortodonti, estetik diş hekimliğinin iki alanından biridir ve onlarca yıldır, dünyanın her yerindeki birçok kız, erkek, kadın ve erkeğin dişlerindeki malklusyonları düzeltmeyi hedeflemiş, hem nihai rahatlık hem de gelişmiş görünüm sağlamıştır. Ortodonti, dişlerin doğal uyumunu "eski haline getirdiği için" bir kişinin görünüşünü dramatik bir şekilde değiştirme kabiliyeti nedeniyle kozmetik diş hekimliğinin şemsiye uzmanlığına aittir.

Bir maloklüzyon sadece birinin görünüşünü etkilemez. Genellikle baş ağrısına, sırt ağrısına ve yüz kaslarının hareketinde bazı sınırlamalara neden olabilecek temporomandibular eklem veya TME rahatsızlıklarına neden olmak yeterince kötü olabilir. Bu durumu düzeltmek için, bir ortodontist geleneksel olarak küçük lastik bantlarla metal veya seramik braketlere tutturulmuş metal tellerin bir kombinasyonunu kullanır. Bu, dişlerin hareketine bağlı olarak giyilen ve periyodik olarak ayarlanan diş veya ortodontik diş tellerini oluşturur.

Colorado Springs’te ortodontistlerin çoğu, artık telleri kullanan geleneksel ortodontik tedavi yerine Invisalign’ı sunmaktadır. Invisalign, malokleksiyonu düzeltmek için bir dizi özel kalıplı şeffaf termoplastik hizalayıcı kullanan yeni bir teknolojidir.

Colorado Springs Invisalign sağlayıcılar veya yerel ortodontistler, yeni teknolojiyi, özellikle 30'lu ve yaş grubuna mensup birçok sosyal etkileşimden geçen aktif insanlara tavsiye etmektedir. Invisalign'in net, saptanamayan doğası, dişlerinizin tedavi sırasında görünümünüzde ciddi değişiklikler olmadan tedavi edilmesini sağlar, tıpkı diş tellerinin neden olabileceği gibi.

Her Invisalign hizalayıcısı, dişlerinizin sürekli sabit kalmasını sağlamak için iki haftada bir ortodontistiniz tarafından değiştirilir. Modern dijital teknoloji kullanımıyla dişlerinize takılır. Ve kozmetik diş hekiminiz Colorado Springs'in size önerebileceği Invisalign, Santa Clara'daki Invisalign genel merkezinden sipariş edildi ve üretildi.

En iyi hizmet ve tedavi kalitesini elde etmek için, yalnızca Colorado Springs'in sunduğu saygın ve Invisalign sertifikalı bir kozmetik dişçiye gittiğinizden emin olun. Bu, yalnızca sertifikalı ortodontistlerin Invisalign merkezlerini Invisalign merkezinden sipariş etme yetkisine sahip olduklarından, sahte ve taklit Invisalign hizalayıcılardan uzak durmanızı sağlar.Source by Ed Mcgoldrick