İyi Hastanelere Ev Sahipliği Yapan En İyi 5 Asya Ülkesi

0
1

Medikal Turizm insanları yerlere götürüyor ve en iyi yanı, en iyi doktorlardan tedavi gördükleri için fayda görmeleri ve tedaviler için daha fazla seçeneğe açık olmaları. Tıbbi turların çoğu şimdi bütçe dahilindedir. Elinden gelenin en iyisini yapacak ve sektörden en iyi şekilde yararlanacaksın. Hastaneleri ve tıbbi tedavileri için en iyi bilinen ülkeler var. Aşağıdaki dünyadaki iyi hastaneleri barındıran Asya ülkelerinin bir listesidir.

1. Malezya: Güney Doğu Asya'da bulunur ve başkenti Kuala Lumpur'dur. Malezya Hastaneleri tarafından sunulan tedaviler, Yaşlanma Karşıtı, Bariatrik Cerrahi, Kardiyoloji, Kozmetik veya Plastik Cerrahi, Onkoloji, Dermatoloji, Nöroloji, Ortopedi, vb. Tedavilerdir. Büyük misafirperverlik sunarlar ve Singapur, Tayland, Endonezya vb. Yerler tarafından çevrelenmiş çok sayıda turistik yer olduğu için tatil avantajları çoktur. En iyi eğitimli cerrahlardan, diş hekimlerinden ve uzmanlardan bazılarına sahiptir. İngilizce, Malezya'da yaygın olarak konuşulur. Yaklaşık 600, 000 tıp turisti Malezya'yı ziyaret ediyor ve sayı artmaya devam ediyor. Prince Court Tıp Merkezi, Malezya'nın en ünlü ve popüler hastanelerinden biridir ve aynı zamanda 2013 yılında 1 numaradır. Dev KPJ ve Sime Darby ağları, yüzlerce kişi arasında ünlü olan diğer hastanelerdir.

2. Hindistan: Güney Asya'da bulunur ve başkenti Delhi'dir. Medikal Endüstrisi ile ünlü hale geldi. Kalp bypass ameliyatı ile bilinir. Diğer tedaviler Onkoloji, Vertebroplasti, Disk Nükleoplasti, Lazer Litotripsi ve omurga, kanser vb. İçin diğer tedavileri içerir. Hindistan rehabilitasyon bakımı ve merkezleri için bilinir. Ayurveda, Homeopati, Allopatik vb. Gibi çeşitli tıbbi tedavileri donatır. Hindistan'da sunulan tedaviler en iyi kalitede, güvenli ve uygun maliyetlidir. Tahmini yaklaşık 150.000 tıp turisti Hindistan'a seyahat etmektedir. Tıbbi tedaviler sunan şehirler Kerala, Chennai, Vellore, Mumbai, Delhi, Coimbatore, vs.'dir. Hindistan'daki ünlü ve yaygın olarak bilinen hastaneler arasında KG Hastaneleri, Apollo Hastaneleri, Tata Anıt Hastanesi, Fortis Hastanesi, AyurvedaGram vb.

3. Japonya: Asya'nın doğusunda bulunan bir ada ülkesidir ve başkenti Tokyo'dur. Neredeyse 20 yıldan beri sağlık sektöründe para yatırıyorlar ve ülkelerinin her vatandaşı için sağlık sigortası yaptırdılar. Dünyanın en iyi hastanelerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor ve teknolojide önde gidiyor. Medikal tedavinin maliyeti yüksek olmasına rağmen, tedavinin kalitesi ve güvencesi olduğu gibi fiyatı da değerlidir. Muayene, tanı, tıbbi tedavi, estetik bakım ve plastik cerrahi gibi tıbbi bakım tesisleri ile marka imajı yarattı. Çoğunlukla plastik cerrahi ve diş bakımı ile tanınır. Japon Su terapisi, Diyabet, Artrit, Kanser, TB, vb. Gibi hastalıkları tedavi etmenin doğal bir yoludur. Japonya'daki en iyi hastanelerden bazıları Kameda Tıp Merkezi, Matsunami Genel, Tokyo Üniversitesi, Osaka Tıp Merkezi, St. , vb.

4. Singapur: Güneydoğu Asya'da bulunur ve Asya'nın başkentidir. Singapur Medikal Turizmi merkez olmakta ve Asya'da sağlık yolculuğunun en önemli yeri olarak ortaya çıkmaktadır. Ülkedeki en iyi hastanelerin bazılarında tıbbi tedavi hizmetlerinden yararlanmak için her yıl yaklaşık 200.000 hastanın ilgisini çekmektedir. Singapur'daki tedaviler arasında Lazer Omurga Cerrahisi, Onkoloji, Oftalmoloji, Kardiyoloji, Diş Hekimliği, Kök Hücre Nakli vb. Sayılabilir. Kanser Tedavisi Singapur'un en iyi uzmanlığıdır. Singapur'daki ünlü hastaneler Camden Tıp Merkezi, Alvernia Dağı Hastanesi, Elizabeth Dağı, Gleneagles Hastanesi, Parkway Doğu Hastanesi, Johns Hopkins Uluslararası Tıp Merkezi vb.

5. Tayland: Güneydoğu Asya'da bulunur ve başkenti Bangkok'tur. Asya'daki medikal turizm pazarının% 90'ını oluşturuyor. Sağlık yolculuğu için saygın, güvenilir ve kaliteli bir destinasyondur. Tayland'daki hastaneler iyi donanımlı ve son teknolojiye sahip. Tedavilerin maliyeti düşüktür ve birçok doktor ve hekim yaptıkları işte onaylıdır ve en iyisidir. Tayland'daki tedaviler Kozmetik Cerrahi, Diş Cerrahisi, Oftalmoloji, Dermatoloji, Kalp Atışı, Kalça Protezi, Göğüs İmplantı, vs.'den oluşmaktadır. Bumrungrad International Hospital, Asya'daki en iyi 10 hastane arasında dinleniyor ve Bangkok'ta bulunuyor. Tayland'da bulunan diğer hastaneler Bangkok Hastane Grubu, Fort Suranaree Hastanesi, Samitivej Hastanesi, Laser Vision Lasik Tayland Merkezi vb.Source by Zakariah Ahmed