Kalça Büyütme Maliyeti – Alın İmplantlarının Fiyatı Nedir?

0
5

Bir kalça büyütme işlemi gerçekleştirildiğinde, ameliyattan önce birçok kişi ameliyatla ilgili maliyetlerin ne olduğunu bilmek ister. Bunun temel nedeni basitçe gerçekte kalça büyütme işleminin gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceğidir. Maliyet, popo implantları veya ameliyat olmasını düşünen herkes için önemli bir faktördür. Kalça ameliyatı ile ilgili maliyetler, ameliyat için son maliyetlerin belirlenmesinde dikkate alınması gereken birçok değişkenimi etkiliyor.

Kalça ameliyatı maliyetlerinin belirlenmesinde ilk ve en belirgin değişken, iki kişinin aynı olmadığı ve bu nedenle anatomilerinin tamamen farklı olduğu basit bir gerçektir. Bu değişkenin sonucu ameliyat masasında az ya da çok zaman içerebilir, bu da yeterli kontur kasları ve / veya yağ depolarından yoksun olan kalça kıvrımlarının doğru şekilde yeniden şekillendirilmesi için bir araç olabilir.

Öyleyse, cerrahın sadece implantları yerleştiremeyeceğini ve tamamlanan ameliyatı çağıramayacağını anlamalısınız. Bir mayo giyerken veya herhangi bir başka açığa çıkaran giysi giyerken implantların farkedilmemesini sağlamak için vücudun diğer bölgelerinden yağ nakli yapılması gerekecektir.

Genel olarak, anestezi, tesis ücreti ve cerrahın kendi mesleki ücretini içeren ameliyatın kendisi, kabaca 6.000 $ 'dan başlayıp 10.000 $' a kadar veya daha fazla olacaktır. Bu maliyet aynı zamanda implantları da içerir, ancak yalnızca en düşük maliyetli olanları içerir. Daha pahalı bir kalça protezi uygulamasına karar verirseniz, maliyet buna göre artacaktır. Ayrıca, cerrahın prosedürü gerçekleştirmesi için kalça bölgesinden yağ eklemesi veya kaldırması gerekebilir ve kaldırılması veya eklenmesi gereken yağ miktarı, kalça büyütme ile ilgili genel maliyetleri 1.000 ila 8.000 ABD Doları artırabilir.

İmplant yerine basit bir yağ transfer prosedürü seçmeyi tercih ederseniz, kalça büyütme ile ilgili maliyetler oldukça düşüktür. Yağ transfer kalçaları artışına ilişkin maliyetler, prosedürün ekstrüzyonuna bağlı olarak 3.000 ila 5.000 ABD Doları arasında değişebilir. Ayrıca, yapılan kalça ameliyatının ortalama maliyeti, yapılan türden bağımsız olarak toplamda 5.000 ile 7.000 dolar arasında değişmektedir.Source by Dr.