Meme Cerrahisi Cerrahisinde Plastik Cerrahlardan Tavsiye

0
1

Meme büyütme ameliyatındaki seçeneklerinizi araştırırken, ne istediğinizi bildiğinizden emin olabilirsiniz. Birçok durumda, plastik cerrahlar, potansiyel hastalarının, kendileri için doğru olacağına inandıkları prosedürler konusunda çok sınırlı bilgiye sahip olduklarını keşfederler. İstişareler, plastik cerrahların hastalarını ayrıntılı olarak araştırmadıkları seçenekler konusunda eğitmeleri için bir yoldur.

Memeleri değiştirmeyi düşünürken, birçok kadın istediklerinin artırma ameliyatı olduğunu varsayar. Doktora danışırken, göğüs gerdirici olarak adlandırılan başka bir yararlı değişikliği tartışabilirsiniz. Bu ameliyat zaman ve yaşlanma etkilerini düzeltiyor. Fazla mesai, göğüslerinizin esnekliğini kaybettiğini ve sarkmaya başladığını keşfedebilirsiniz. Bu alanda tonunuzu kaybedebilirsiniz. Hamilelik, emzirme veya derin kilo kaybı gibi diğer yaşam değişiklikleri de göğüslerinizin vücudunuza asılma şeklini etkileyebilir. Ameliyat memenin boyutunu değiştirmez, aksine doğal olarak oluşan göğüslerinizle daha düz ve çekici bir görünüm yaratır.

Göğüs büyütmeyi göz önünde bulundurmanın birçok yararı vardır. Plastik cerrahlar genellikle bu ameliyatı önerecektir, çünkü meme büyütme işleminden daha güvenli bir alternatif. Daha az invaziv olması nedeniyle prosedürle ilgili daha az risk vardır. Bu seçmeli ameliyat için onay almak daha kolaydır. Büyüklüğü ve dokusu ile ilgilenen kadınlar, göğüs ameliyatlarının nasıl yapıldığına dair asansör ameliyatının ne kadar etkili olduğu konusunda hayrete düşebilirler. Sonuçlar vücudunuzda kendinize daha güvende hissetmenize yardımcı olabilir. Perkier, daha genç göğüsler ile figürünüzü düzleştiren ve iç çamaşırlara daha kolay uyan kıyafetler seçebilirsiniz.

Çoğu plastik cerrah, bir meme büyütmenin kendi başına uygulanabilir bir ameliyat olmasına rağmen, çoğu kadının aradığı hedeflere ulaşmak için bir kombinasyon kaldırma ve implantın en iyi yol olduğu konusunda hemfikirdir. Her şey şu an vücudunuzun türüne ve estetik hedeflerinizin geneline bağlı olacaktır. Yaş da bir faktördür. 20'li yaşlarda, gençliğe sahip olduğunuzu ancak bedeninin olmadığını görebilirsiniz. Bu durumlarda, muhtemelen tamamen meme büyütme ameliyatına bakıyor olacaksınız. 30'larınızda hamilelik veya kilo kaybı nedeniyle elastikiyetinizi kaybedebilirsiniz. Bu durumlarda, kendi başına bir meme kaldırma estetik hedeflerinize ulaşacaktır. 40'lı ve 50'li yaşlarınızda esnekliğini ve muhtemelen tonunu ve hatta boyutunu kaybedeceksiniz. Plastik cerrahlar bu durumlarda bir kombinasyon ameliyatı önerebilirler.

Bu, göğüs büyütme ameliyatı söz konusu olduğunda seçenekleriniz hakkında genel bir fikirdir. Vücudunuz için neyin işe yarayacağını keşfetmek için bir doktorla görüşmelisiniz. Her kadın eşsizdir. İyi plastik cerrahlar sizi kişisel olarak görecek ve tüm seçeneklerinizi profesyonel görüşlerine dayanarak tartışacaktır. Nasıl görünmek ve neye benzemek istediğinize dair net bir fikriniz varsa, aradığınızı elde etmenize yardımcı olabilecek farklı cerrahi prosedürleri tartışmaya başlamak için bir konsültasyon için randevu alın.Source by Alfred Ardis