Ortodonti Alma Teli Temizle

0
7

Dünyanın dört bir yanından insanlar artık tedaviyi neredeyse fark edilmeden yapan farklı tipte açık telleri seçme seçeneklerine sahipler. İnsanlar genellikle geleneksel metal parantez görünümünden korkar, ancak Invisalign gibi teknolojilerle, bir kişi bu görünmez ortodonti formunu kullanarak dişlerini düzleştirebilir.

Görünmez diş telleri ayrıca dişlerin arkasına geçen dilli diş tellerini de içerir. Son bir MMA dövüşünü izlerken, spikerinin açıkça oğlunu dişlerinin arkasına desteklediğini fark ettik. Baktığımızdan beri fark etmemize rağmen, bu görünmez parantez biçimi pahalı olabilir, ancak spor spikeri gibi biri için ekstra ücrete çok değer.

Temiz diş telleri kullanarak dişlerinizi düzleştirin, yol budur. Seramik, Buz Parantezi, Invisalign, ibraces ve diğerleri mevcuttur. Her bir parantez için kalifiye olmasanız da, birkaç ortodontistle görüşmelisiniz.

Tüm açık ortodonti en görünmez tedavi için Invisalign tarafından net parantez bulacaksınız. Ancak ciddi underbites veya overbite hastaları bu tedavi şekli için uygun olmayacaktır. Metal diş tellerine ve hatta ağız cerrahisine bile ihtiyacınız olacak. Birçok hasta kötü bir ısırık bırakmaya ve sadece dişleri düzeltmeye ve boşlukları düzeltmeye karar verebilir. Ameliyatla geçmek ve çenenizi kesmek için büyük bir yaşam değişikliği olduğu için bu anlaşılabilir bir durumdur. Diş teli bazen ısırmanızı% 90'a kadar düzeltebilir, ancak hiçbir zaman garanti edilemez. Herhangi bir tedavi yöntemine geçmeden önce birkaç görüş aldığınızdan emin olun.Source by Michael Grimm