Özetle Meme Büyütme Cerrahisi

0
3

Meme büyütme işlemine yönelik en hızlı ve en popüler yol göğüs büyütme ameliyatı olmaktır, ancak ucuza gelmez ve şu anda piyasadaki mevcut birçok yöntem arasında en güvenli değildir. Bu nedenle, bu hızlı düzeltmenin meme büyüklüğünüzü artırmanın en etkili yolu olduğu konusunda güvenli bir şekilde karar veremezsiniz.

Göğüs büyütme ameliyatı, 5.000 ila 10.000 ABD Doları arasında ağır bir fiyat etiketi ile gelir. Ve endişelenmen gereken tek şey bu değil. Ayrıca bakım ücretleri konusunda endişelenmeniz gerekir. Ameliyattan sonra herhangi bir komplikasyon ortaya çıkarsa, implantlarınızın çıkarılması için ücretlerin göz önüne alınması gerekir. Bu gerçekleri görmezden gelemezsiniz, göründüğü kadar saçma. Ayrıca, birçok durumda meme büyütme ameliyatı yapıldıktan sonra yan etkiler bildirilmiştir. Dolayısıyla, bu tür bir yöntemin elbette kendisiyle ilişkili çok fazla riskleri var.

Sonrası Cerrahi

Meme büyütme operasyonu için bir kereye mahsus ödeme, herhangi bir kadının istediği şeydir. Ancak bu sadece durum böyle değil. Ameliyattan sonra, hepsini bir araya getirdiğinizde, genellikle ilk ameliyattan çok daha maliyetli olan bakım işlemlerini yapmanız gerekecektir.

Komplikasyonlar

Meme implantlarının tıpkı gerçek gibi olduğunu düşünmekle karıştırılmayın. Komplikasyonlar, ne tür olursa olsun, yırtılmış bir implant gibi ortaya çıkabilir. Bu olursa implantların derhal cerrahi olarak çıkarılması gerekir. Göğüs implantlarının ayrıca, sonsuza dek sürmeyecekleri için zamanla değiştirilmesi gerekir. Tipik olarak, implantlar yaklaşık 10 yıl sürer. Ve bunları değiştirmeye karar verdiğinizde, size daha fazla maliyet getirmek için tekrar kaldırılmaları gerekir.

Meme İmplant Çeşitleri

Silikon, salin ve soya fasülyesi dolgulu yağ, bugün mevcut olan üç çeşit implanttır. Silikon tanıtılan ilk tiptir ve görünüm ve his bakımından en gerçekçi olduğu bilinmektedir. Fakat silikon implantlar yırtıldığında, fark etmesi çok zordur. Diğer yandan, salin meme implantları daha güvenlidir, ancak bu implantlar ciltte dalgalanmalar gösterir. Bir soya yağı dolgulu implant bir şekilde salin implantları gibidir, sadece diğerlerine göre daha güvenli ve daha uzun sürer.

Artık meme büyütme ameliyatı hakkında temel bilgilerle donanmış olduğunuza göre, şimdi göğsünüzü iyileştirme arayışı konusunda daha eğitimli bir karar verebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz seçeneklerle ilgili olarak doktorunuzla konuşmanın her zaman akıllıca olacağını unutmayın.Source by Ester Hopper