Penuma Penis Büyütme Buna Değer Mi?

0
5

Penuma'yı duydun mu? Mevcut tek FDA onaylı penis büyütme cihazıdır, mevcut tek penis büyütme cihazı değildir, ancak Penuma'nın FDA onaylı olduğu göz önüne alındığında, kendi başına penis büyütmenin gerçek ve ulaşılabilir olduğunun doğrulanması … güvenli midir?

2004 yılında piyasaya sürüldüğünden beri 3000'den fazla erkek bu implantı penis millerine yerleştirmiştir. Bu mesh benzeri implantı yaratmanın ilk fikri, silikon meme implantları konseptinden doğmuştur. Bundan önce, penis büyütme ameliyatı organik veya organik olmayan malzemenin doğrudan penise enjeksiyonunu içeriyordu. Organik enjeksiyonlar, doğrudan penisin içine enjekte edilen yağ, kişinin vücudundan, belki kalçalarından veya uyluklarından alınan yağ olabilir. Organik olmayan bileşikler silikon içermiştir. Bu yöntemlerin etkinliği% 100 değildi, bu yüzden Elist adlı bir ürolog tarafından icat edilen Penuma, kalıcı ve etkili bir penis büyütme arayan erkekler için bir nimet oldu.

“Penis büyütme” terimi yorumunda biraz yanıltıcı olabilir. Biri penis genişlemesini düşündüğü zaman genellikle hem uzunluk hem de çevre açısından düşünürlerdi. Gerçekte, ameliyatta olduğu gibi, fiziksel penis büyütme sadece penisin çevresini genişletmek için etkilidir. Bu, uzayan aşırı karmaşık işlemden daha basit ve kolay bir işlemdir. Üretra basitçe uzatmak kolay bir iş değildir, düşük başarı oranı ve düşük memnuniyet oranına sahip çok karmaşık bir prosedür.

Penuma, penisin vücuda bağlandığı şaftın hemen üzerinde yarılan küçük bir kesi ile penise yerleştirilir. Esnek ağ benzeri implant penis şaftının içine kaydırılır ve penisi sarmak üzere tamamen 360 derece değil, penisin etrafını sarmak için 360 derece değil, mili yaklaşık 270 derece kaplayacak şekilde tasarlanır. Bunun nedeni, mucitin FDA'nın, tamamen 360 derece çevreyi kaplayan, tamamen sarılmış veya penis çevresinin etrafına sarılmış olması durumunda, cihazı onaylamamasıdır.

Ameliyattan sonra, penisin şaftı içerisine oturması için ayarlanan implantı bağlayan cerrahi dikişlerden hissedilen birkaç hafta boyunca ağrı olacaktır. İmplant, penisin sarkık veya dik halde olmasının çeşitli genişleme hareketlerine uyması için esnek olacak şekilde tasarlanmıştır.

Penuma'ya Karşı Dava

Bu penis implantı olan erkeklerin yanıt verenlerinden memnuniyet oranı, ameliyat sonrası tatmin edici memnuniyet oranından daha az olan% 20'lik bir notu,% 20'yi ya da beş hastadan birini gösterir. Ameliyat sonrası erkeklerin yaklaşık% 3'ünde komplikasyon nedeniyle implantın çıkarılması gerekti. Komplikasyonlar, çıkıntı yapan sütunları içerebilir, böylece implantı yerine düzgün şekilde sabitlemez. Gerçek implantın kendisi parçalanıyor. Peniste kan pıhtıları oluşuyor. Tüm ameliyatlarda, her tür ameliyatta olduğu gibi, enfeksiyon en kötü senaryoda kangrene tırmanabilecek gerçek bir risktir ve kangrenin ortaya çıkması durumunda ne olacağını biliyoruz … penis amputasyonu! Enfeksiyon vakaları çoğunlukla, hastanın ameliyat sonrası uygun hijyen ve bakım bakım kılavuzlarına uymamasından kaynaklanan hatalarından kaynaklanmaktadır, buna ameliyattan yaklaşık 8 hafta sonra seksten kaçınılması dahildir.

Ayrıca, bu prosedür için sigorta temin edilemeyeceğini aklınızda bulundurmanız gerekir, ayrıca, eğer değilse, sünnet olmanız gerekecektir. Unutmayın, bu cihaz kozmetik bir donanımdır ve erektil disfonksiyon için bir tedavi veya ilaç değildir.

Akılda tutulması gereken diğer şeyler maliyetidir. 15.000 $ dolardan ucuz değildi, en azından kitleler için önemli miktarda moolah olurdu.

Penuma hakkında iyi bir şey var mı? Evet çalışıyor! Bu kendi içinde güvence altına alınmıştır ve gerçekte daha kalın bir penise sahip olacağınız garantidir – bu, sınırlı sonuçları olan veya sadece geçici sonuçları olan sözde sahte haplardan alınan sahte sözlerin bolluğunun aksinedir. Kalıcı istiyorsanız, bu kalıcı penis büyümesiyse, ameliyat bunu yapmanın aptalca bir yoludur.

Penuma cihazının beklenmeyen bir sonucu, penisin uzamasının bildirilmiş olmasıydı. Çevresinde artış garanti edilse de, çevrenin 2 inç kadar kalınlaştırılması, gerçekte uzunluğu bir inç kadar uzatabilirsiniz! Bu nasıl mümkün olabilir? Yerçekimi. İmplantın gözlenen hastalarda ağırlığı, yavaşça penis ağırlığında ve implantın ağırlığından esnetilerek penis boyu yerçekimi boyunca uzatılmıştır. Tanıdık geliyor mu? Penisi uzatabilen bu gerdirme mekanizması, jelqing ve penis uzatıcı düzenek mekanizmaları gibi doğal penis büyütme tekniklerinde kullanılanla aynı yöntemdir. Uzun süreler boyunca, bu yumuşak ve sürekli çekme veya gerilme penisi uzatacaktır.

Penuma için 15.000 dolar harcamak yerine, daha büyük bir penis istiyorsanız, önce bir penis uzatıcı cihaz gibi bir şeyi tercih etmek akıllıca olabilir, sadece birkaç yüz dolar için hala doğal olarak ve ameliyat olmadan daha büyük bir penis büyütebilirsiniz!

Doğal ve cerrahi olmayan daha büyük bir penis mi büyütmek istersiniz? O zaman bir penis uzatıcı sizin için bir seçenek olabilir. Ameliyat fiyatının sadece bir kısmını, penise hafifçe gererek uygulayabilir ve daha büyük bir penis büyütebilirsiniz. Lütfen, adresindeki en iyi penis uzatıcı değerlendirmeleri için sitemi ziyaret edin. PenisolutionSource by Charles Moon